קצת עלינו​

קמפינג הצפון כאן בשבילכם כדי להכיר לכם את עולם המחנאות.

קמפינג הצפון הינה חנות קמפינג, בה תמצאו את מיטב הציוד לטיולים הנבחר בקפדיה במיוחד בשבילכם.

אנו דוגלים באמינות, יושר, ומחירים המתאימים לכל כיס.

למה לבחור בנו

ניסיון של שנים בתחום והכרות מעמיקה של הצפון

נסיון

קמפינג הצפון כאן בשבילכם כדי להכיר לכם את עולם המחנאות לעומק עם נסיון רב של שנים רבות. החנות הינה חנות קמפינג מוותיקות ובעלי נסיון רב בתחום תוכלו למצוא בה את הציוד האיכותי ביותר לטיולים הנבחר במיוחד בשבילכם.

שירות

אנו דוגלים באמינות, יושר, ומחירים המתאימים לכל כיס תוך כדי ליווי אישי, מקצועי וישיר. אצלנו תקבלו שירות אדיב ואישי במשלוח עד אליכם. אנחנו מזמינים אתכם להרגיש בבית בשטח איתנו.

זמינות

הציוד שלנו זמין עבורכם בכל עת, ותוכלו להזמינו דרך המשרד טלפונית ולהגיע לאסוף אותו, או לבקש משלוח ישר אל נקודת הציון שבה אתם נמצאים, וכל זאת בידיעה שהציוד המגיע אליכם הוא ציוד איכותי הנבדק בקפידה לפני שנמסר אליכם, ואף נבדק מולכם. אתנו לא תצטרכו להיסחב עם כל הבית והציוד לשטח, אלא פשוט להגיע כמו שאתם ולשכור את הציוד במקום. אנחנו מזמינים אתכם להרגיש בבית בשטח איתנו.

למה אנחנו?

קמפינג הצפון מתמחים שנים רבות בתחום הקמפינג ובעלי ידע עמוק ונרחב בהבנה של השטח. חווינו, הכרנו, ראינו ופתרנו כמעט כל פתרון של בעיות בשטח, ואנחנו מפיקים אירועים וטיולי שטח כמעט מכל סוג.

מי אנחנו?

קמפינג הצפון מתמחים בטיולי שטח, ובציוד לטיולי שטח. אנו מעניקים לכם את הציוד הטוב ביותר הנבחר בקפידה ובמקצועיות עם אהבה גדולה להנאה בטיולי השטח, ועל מנת שתיהנו בדיוק כמונו מהשהייה שלכם בשטח.

ניסיון של שנים בתחום והכרות מעמיקה של הצפון

קמפינג הצפון הינה חנות קמפינג, בה תמצאו את מיטב הציוד לטיולים הנבחר בקפדיה במיוחד בשבילכם.קמפינג הצפון הינה חנות קמפינג, בה תמצאו את מיטב הציוד לטיולים הנבחר בקפדיה במיוחד בשבילכם.קמפינג הצפון הינה חנות קמפינג, בה תמצאו את מיטב הציוד לטיולים הנבחר בקפדיה במיוחד בשבילכם.קמפינג הצפון הינה חנות קמפינג, בה תמצאו את מיטב הציוד לטיולים הנבחר בקפדיה במיוחד בשבילכם.קמפינג הצפון הינה חנות קמפינג, בה תמצאו את מיטב הציוד לטיולים הנבחר בקפדיה במיוחד בשבילכם.קמפינג הצפון הינה חנות קמפינג, בה תמצאו את מיטב הציוד לטיולים הנבחר בקפדיה במיוחד בשבילכם.

תנאי השכרת ציוד לקמפינג:

1. קבלה והחזרה של הציוד ניתן לבצע באיסוף מהאתר במושב אמנון, או במשלוח עד הלקוח.

2. המחיר מחושב על פי לילה, חשוב לדעת שאם ישנה חריגה בשעת החזרת הציוד, יש לשוחח עם האחראיים לצורך קבלת הסבר על תשלום נוסף בשל החריגה.

3. פרק הזמן להשכרת הציוד מחושב על סמך פעימות של כ-33 שעות, כאשר בתוך השעות ישנו לילה אחד. משמע, השכרת ציוד מתחילה בשעה 09:00 ביום א', ותסתיים בשעה 18:00 ביום שאחרי. נתון זה כפוף לשינויים בהתאם להחלטת האחראיים.

4. השארת פיקדון היא כרטיס אשראי לביטחון.

תנאי השכרת ציוד לקמפינג:​

5. אנו בודקים את הציוד במעמד מסירת הציוד השכור יחד עם הלקוח על מנת לוודא את תקינותו ושלמותו, לשביעות רצון הלקוח כמובן.
כאשר הציוד מוחזר, תתבצע בדיקה ראשונית ובסיסית לתקינות הציוד.
במידה וישנה תקלה כלשהי בציוד אנו מבקשים לקבל על כך דיווח במיידי על מנת שנוכל לטפל בה לשביעות רצונו של הלקוח, ולמען שמירת הציוד שלנו.
חשוב לנו לציין ששקי השינה והמצעים מכובסים היטב ובקפידה בין שימוש לשימוש!

6. קיימת אופציה לאיסוף הציוד מהשטח בתשלום נוסף.

7. אם אתם מעוניינים להישאר לילה נוסף, ניתן לפנות לטלפון המשרד בשעות הפעילות: 09:00-18:00 בימים א-ה .
כמו כן, אם ישנו קרע בציוד, או זקוקים לשירות המגיע לשטח, יש לפנות אל המשרד בשעות הפעילות.

8. במידה והציוד נפגע נא לעדכן את המשרד בהקדם, תשלום מלא על המוצר הנפגע יידרש.

צריכים עזרה?
Add to cart

בניית אתר | GalyamStudio

חיוג מהיר