השכרת ציוד לקמפינג ולמה זה עדיף מלקנות אותו

כל מי שיצא אי פעם לטיול שטח ונשאר לשינת לילה בקמפינג, יודע שבשביל להתכונן כמו שצריך יש הרבה דברים לתכנן ולעיתים אנחנו נוטים קצת
להתבלבל ולהתבלגן.

אז לא, זה ממש לא מספיק להכין מסלול ולצייר אותו על מפה, לתכנן את תוכנית הטיול המיועד ועוד תכנונים קטנים, אלא שעליכם להכין רשימה מדויקת וברורה, מה לקחת איתכם לטיול הקמפינג, כשכוונתכם ללון מחוץ לבית ותחת כיפת השמיים בחיק הטבע.

חשוב לדעת כי אם לא תתכננו כראוי כל פרט ופרט בטיול שלכם, אתם עלולים להגיע לאמצע הדרך או יותר גרוע לסוף הטיול, כשאתם מותשים ורק מחכים להניח את הראש או רק להניח את תיק המסע הכבד שעברתם בשמש, ולגלות בהפתעה ששכחתם דבר שנראה כל כך פשוט. לדוגמא, מזרן לישון עליו או חולצה חמה וארוכה ללילה קריר, כשאין בקרבתכם חדר סגור, בגדים חמים נוספים, מיזוג או תנאים מספקים בכלל, כיאה לטבע הפרוע.

בהחלט, סיטואציה לא נעימה להיות בה.

לפני שנפרט ונעזור לכם לבנות את רשימת הציוד לטיול הקמפינג ולכתוב מה כדאי לקחת ומה לא- חושב שתבינו שתמיד עדיף לקחת קצת יותר, מאשר לקחת פחות ושיחסר לכם משהו- בייחוד כשמדובר בטיול בתנאי טבע. זה אולי עלול להיות כבד ופחות נוח, אבל זה ישתלם לכם במהלך הטיול כשתגלו שכל מה שלקחתם וסחבתם לא היה לשווא ורק תרם לנוחיות שלכם במהלך כל המסע.

בנוסף, לא כדאי לסמוך על האפשרות של קנייה בדרך, ולא משנה באיזה אביזר מדובר. ולכן עדיף לארגן ולתכנן את כל הפרטים והציוד עד הפרט האחרון
מבעוד מועד.

אז איך להכין רשימה נכונה של ציוד?

תחילה עליכם לחשב את ימי הטיול וכמה לילות אתם מתכוונים ללון בטבע ותנאי שטח. אם מדובר בטיול של יום? יומיים? לפי זה תוכלו לדעת כמה בגדים ואוכל עליכם לקחת איתכם והאם בכלל לקחת ציוד ללינה.

אם אתם מתכוונים להישאר בשטח יותר מיום אחד ללילה, כדאי לחשוב על השכרת אוהל קמפינג.

כמו כן, חישבו על העונה כאשר יש הבדל משמעותי בין עונת החורף לעונת הקיץ מבחינת הבגדים, המשקל, הכמות והעובי שתצטרכו להעמיס על עצמכם.

תכנון חכם של כל מהלך

חישבו על המקום בו אתם מתכוונים לטייל ולישון, לפי זה תוכלו לחשב מהלכים בצורה נבונה יותר. לדוגמצא- אם אתם מתכוונים ללון באיזור הכינרת, כדאי שתבדקו אפשרויות אופטימליות של השכרת ציוד קמפינג, כמו אוהל, מזרון, אביזרים מלווים נוספים, תאורה וכדומה.

אביזרים כמו מצעים למזרון ושמיכה תוכלו להביא עמכם בתיק מהבית כאשר זה ציוד שבהחלט ניתן לומר שקיים בכל בית וברשותו של כל אחד.

להשכרת ציוד הקמפינג המתאים לכם כדאי לבדוק את המגוון הקיים בסביבה ולחפש אחר השכרת אוהלים בכנרת או השכרת אוהלים בטבריה, ובכך לחסוך מעצמכם סיבובים רבים בדרך לטיול עוד לפני ההתחלה שלו.

טיפים נוספים

נסו לעבור שוב ושוב על הרשימה שלכם לטיול המתוכנן כדי שלא תשכחו שום פרט, וכמו כן נסו לשים דגשים על כל אותם הדברים שאתם לא יכולים לוותר עליהם וחשובים לכם ללא פשרות.
לדוגמא- חומר למריחה נגד יתושים או מזיקים אם אתם רגישים, מוזיקה אהובה ואוזניות, כדורים מסוימים שעליכם ליטול במהלך היום או לפני השינה, חולצה ארוכה אם אתם יודעים מראש שאתם רגישים לקור.

כמו כן, טיפ נוסף הוא לרשום לצד כל פריט את הכמות שעליכם לקחת, לדוגמא אם עליכם לקחת כדור לפני השינה ואתם יודעים שתישארו לישון 3 לילות, כדאי שתסמנו את הסיפרה 3 ליד הכדורים ברשימת הציוד לטיול.

שירות נוח, יעיל וחסכוני

כדאי לדעת שאנחנו בחנות קמפינג הצפון מספקים שירותים רבים של השכרת ציוד לקמפינג, כשביניהם גם שירות השינוע לציוד עבורכם וגם איסוף הציוד מאיזור מגוריכם או גם איזור הטיול, כך שלא תצטרכו לסחוב את הציוד הגדול על גבכם בשום שלב לפני, אחרי או במהלך הטיול.

תוכן עניינים

צריכים עזרה?
Add to cart

בניית אתר | GalyamStudio

חיוג מהיר