השכרת אוהלים בכנרת

כל יציאה לטיול קמפינג מעוררת חששות, ציפיות והתרגשות רבה. אנחנו (בעיקר הילדים) לא יכולים לחכות כבר לרגע בו נקים את האוהל, ננפח את המזרונים ונירדם לקול הגלים שמתנפצים על החוף. חופשות קמפינג הן ללא כל ספק חוויה נפלאה. בין אם אתם אוהבים טבע ובין אם לא, כדאי להתנסות לפחות פעם אחת בלינת שטח באוהל. אם אתם סוחבים עמכם טראומות מטיולים שנתיים או טיולים לא מאורגנים של תנועות נוער, כדאי שתדעו שציוד הקמפינג התפתח בשנים האחרונות באופן משמעותי. האוהלים הפכו פשוטים לפתיחה וסגירה, המזרנים לנוחים וקיימת אפשרות להעיזר בשירותי השכרת ציוד קמפינג מלא במקום.

איפה כדאי לישון באוהלים בטבריה?

חופי הכנרת הם אחד מאתרי הקמפינג המועדפים על הישראלים. החופים המוסדרים כוללים תאורה, שירותים נקיים, מקלחות (לפעמים יש גם מים חמים), חנות, שירותי הצלה ומדשאות מטופחות. חשוב לציין שהחופים המוסדרים דורשים תשלום אך המחיר אינו גבוה. על מנת לבחור נכון בחוף שמתאים לכם כדאי לקרוא מעט על האזור ולברר מה מותר לעשות בשטח החוף ומה אסור. החופים בחלקם מוגדרים כשקטים כך שלא תוכלו להשמיע בהם מוזיקה. שימו לב גם שלא בכל החופים אפשר יהיה להדליק מדורות, מנגלים וגנרטורים.

יתרונות של השכרת אוהלים בטבריה

אם אתם יוצאים לקמפינג רק פעם בשנה אין סיבה שתרכשו אוהל יקר, תבזבזו מקום במחסן ותעבדו קשה בהעמסה ופריקה של הרכב. שירות השכרת אוהלים בצפון חוסך לכם את הצורך להחזיק באוהל משלכם. במקום לישון באוהל ישן עם כתמי עובש שבילה במחסן כבר 5 שנים אתם תיהנו מאוהל חדיש, מודרני, מרווח ונקי. שירותי השכרת אוהלים בכנרת מתאימים למשפחות, זוגות, מטיילים וקבוצות חברים. יחד עם האוהל אפשר לתאם גם השכרת ציוד קמפינג משלים נוסף כמו מזרונים, שקי שינה, גנרטורים, מקרר, גופי תאורה.

השכרת אוהלים בכנרת מאפשרת לכם לבחור בכל פעם באוהל שמתאים לכם. אתם תבחרו האם לשכור אוהל זוגי, אוהל ל-5 אנשים או אוהל ענק ל-10 אנשים וכלב. חברות ההשכרה מקפידות לתחזק נכון את הציוד ולהתחדש במוצרי קמפינג חדשים שיוצאים לשוק. חשוב לציין שבעונת השיא צריך להזמין מראש את הציוד וגם מקום באתרי הקמפינג המוסדרים. חופי הכנרת נוטים להיות עמוסים במהלך חופשת הקיץ כך שעליכם לבצע הזמנה מראש ולהגיע אל האתר בשעות הבוקר המוקדמות.

לא חייבים לעשות הכול לבד

קמפינג בטבע אינו מחייב אתכם בוויתור על כל פלאי הטכנולוגיה. כיום בשנות האלפיים אין סיבה שלא נצפה בסרט בשטח, נפעיל מקרר ונוסיף גם מאוורר. השכרת גנרטורים בטבריה תאפשר הפעלה של מכשירי חשמל בשטח. לינה בשטח אינה מחייבת אתכם בוויתור על הנוחות שלכם. על פי העדפה שלכם אפשר וכדאי למצוא אתרי קמפינג שמציעים שירותים, ברזי מים ותאורה. יציאה לקמפינג עם ילדים קטנים תהיה קלה ומהנה יותר כאשר התנאים בשטח משופרים.

 

 

 

תוכן עניינים

צריכים עזרה?
Add to cart

בניית אתר | GalyamStudio

חיוג מהיר