קמפינג מבודד בצפון

אתרי קמפינג בצפון צצים בחודשים האחרונים כמו פטריות אחרי הגשם. אם בעבר יכולנו למצוא בקלות מקום מושלם לקמפינג ליד הירדן או בחופי הכנרת, כיום אנחנו מתבקשים כבר להזמין מקום מראש ולהצטופף יחד עם מטיילים רבים אחרים. ציוד הקמפינג המסורתי הפך בשנים האחרונות הרבה יותר נוח ונגיש. אוהלים נפתחים ברגע, גנרטורים הפכו שקטים וקטנים וקיימת אופציה של השכרת ציוד לקמפינג בשטח! היום כבר לא צריך לרכוש בעצמנו את כל ציוד הקמפינג, לאחסן אותו ולתחזק אותו.

מה עושה מי שמחפש בכל זאת פינה מבודדת לקמפינג?

ראשית חשוב להדגיש שלא בכל מקום בצפון אפשר להקים אוהל קמפינג. עליכם לשים לב לאיסור על שהייה בלילה בשטחים שמוגדרים כשמורות טבע. האתרים המומלצים בעבור קמפינג בצפון הם חניוני לילה ומתחמי קמפינג מוכרזים. רשות הטבע והגנים מפעילה מספר אתרי קמפינג מוסדרים בצפון עם שירותים, מקלחות, תאורה, מדשאות, חנות, פחי אשפה ועוד. על מנת למצוא אתר קמפינג מבודד בצפון נמליץ על יציאה לשטח באמצע השבוע. אתרי הקמפינג עומדים ריקים מאדם באמצע השבוע ומחוץ לעונת השיא. בחודשים נובמבר עד אפריל  תמצאו בקלות פינות מבודדות גם בחופי הכנרת הפופולריים ביותר.

אלו אתרי קמפינג הכי מבוקשים?

אתר קמפינג בצפון שממוקם בקרבת נחל או מקור מים אחר יהפוך בעונת הקיץ לפופולרי ועמוס. משפחות עם ילדים וקבוצות חברים מצטופפות סביב מקור המים וממהרות לפרוס מחצלות ואוהלים על כל פיסת אדמה. ברשימת האתרים המבוקשים ביותר בצפון בחודשי הקיץ נמצא את חופי הכנרת, הירדן, קמפינג חניון ירוק לצד החצבאני, אתר הקמפינג בדגי דפנה, אתר הקמפינג של חורשת טל, מעיין חרוד, עמק המעיינות, אכזיב, חוף בצת.

ציוד חובה לקמפינג בצפון

השכרת ציוד לקמפינג אפשרית באזור הצפון כך שאתם ממש לא חייבים לרכוש אוהל בעצמכם. אם אתם נוהגים לצאת לקמפינג אחת לשנה אין סיבה שתחזיקו אוהל משלכם. השכרת אוהלים תאפשר לכם לבחור בכל פעם באוהל שמתאים למספר המשתתפים בטיול. אופציה של השכרת מזרונים בצפון מבטיחה שנת לילה טובה וחוסכת לכם את הצורך לסחוב מזרנים כבדים, למצוא מקום אחסון בבית לציוד הקמפינג ולחשוש שלא תצליחו לנפח את המזרנים.

קמפינג הוא חופשה לכל דבר ומגיע לנו ליהנות מכל רגע. אין סיבה שלא נתפנק עם אוהל חדיש, מזרונים נוחים, תאורה וגנרטור שמאפשר הפעלת מקרר, טלוויזיה וגם מאוורר. קיימת היום אופציה של אוהלים ממוזגים בחלק מאתרי הקמפינג המוסדרים. גם אלו שהצהירו בעבר שהם לא אוהבים קמפינג שינו את דעתם. תנאי הלינה בשטח באוהלים החדשים דומים מאוד לאלו של אכסניות מתחמי אירוח קיבוציים. אל תשכחו לשלב בטיול שלב גם ביקורים במסעדות, טיולי ג'יפים, ספורט מים, גלידות, ארוחת ברביקיו טובה וכמה שעות של מנוחה. הלינה בטבע באוהל ממוזג היא חוויה שאתם לא רוצים לפספס.

 

 

תוכן עניינים

Add to cart